Левамізол - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 150 мг
Виробник: Фармекс Груп
Loading ...

Левамізол: інструкція з використання

Левамізол – антигельмінтний засіб від українського виробника з міста Харків «Фармацевтична компанія «Здоров'я». Відрізняється швидким антигельмінтним ефектом, спричиняє деполяризуючий нейром’язовий параліч гангліоподібних утворень.

У процесі застосування препарату паралізовані гельмінти виводяться з організму шляхом звичайної перистальтики кишківника протягом 24 годин. Ліки всмоктуються швидко, максимальна концентрація у плазмі крові спостерігається через 1,5-2 години після приймання. Відпускається без рецепта.

Придбати антигельмінтні препарати від різних виробників за прийнятними цінами можна в аптеках мережі «Бажаємо здоров’я». На офіційному сайті мережі розміщена вичерпна інформація про ліки, наприклад, актуальна на Левамізол ціна, його властивості, показання та протипоказання, наявність в різних аптеках тощо. Тут є можливість прочитати відгуки, а також забронювати лікарські засоби, БАДи й вироби медичного призначення та забрати в аптеці за вибраною адресою у зручний час протягом 48 годин після підтвердження замовлення. Кваліфіковані фармацевти завжди готові надати вам професійну консультацію, порекомендувати заспокійливі та снодійні засоби та при необхідності підібрати аналоги.

Форми випуску

Лікарський препарат представлений виробником у формі таблеток білого або майже білого кольору, плоскоциліндричної форми. 1 таблетка містить 150 мг левамізолу гідрохлориду. До складу додають також допоміжні інгредієнти, зокрема кукурудзяний крохмаль, стеаринову кислоту, моногідрат лактози, повідон.

Показання до застосування препарату Левамізол

Цей засіб призначають як протигельмінтний для боротьби з паразитами. Показання для застосування:

  • аскаридоз;
  • некатороз;
  • анкілостомідоз.

Перед застосуванням Левамізолу необхідно проконсультуватися з лікарем для правильного дозування та вибору оптимального курсу лікування. Не варто займатися самолікуванням – перед використанням проконсультуйтесь з лікарем.

Режим дозування

При лікуванні гельмінтозів дорослим призначають разово 1 таблетку, тобто 150 мг діючої речовини. Це стандартне дозування, якого дотримуються незалежно від типу захворювання. Доцільно приймати препарат після їжі, бажано ввечері, запивати невеликою кількістю рідини.

Під час застосування немає потреби в тому, щоб дотримуватися спеціальної дієти або додатково приймати проносні засоби. За потреби роблять перерву у 7-14 днів, а потім знову приймають таблетку.

Протипоказання

Засоби від глистів на основі левамізолу гідрохлориду з обережністю призначають вагітним жінкам. Це можливо тільки в тому випадку, коли потенціальна користь переважає можливі ризики. Під час вигодовування грудьми від приймання цього лікарського засобу краще відмовитись, щоб не нашкодити дитині. Інші протипоказання – дитячий вік та індивідуальна непереносимість основної діючої або допоміжних речовин.

Особливості препарату Левамізол

Вимог до харчування під час застосування немає. Проте через властивості діючої речовини за 24 години до та стільки ж часу після не варто вживати алкогольні напої. У разі індивідуальної непереносимості деяких видів цукрів варто проконсультуватися з лікарем щодо доцільності, перш ніж вживати Левамізол таблетки.

Засіб не пригнічує нервову систему, проте можливі короткочасні запаморочення, тому варто бути обережним при керуванні автотранспортом та іншими механізмами.

Більше інформації про особливості застосування містить додана до препарату Левамізол інструкція.

Побічні дії

Спостерігаються такі реакції:

  1. Посилене серцебиття.
  2. Безсоння.
  3. Головний біль.
  4. Запаморочення.
  5. Діарея, біль у животі.
  6. Нудота, блювання.
  7. Шкірні висипання, свербіж тощо.

Побічні дії короткочасні, минають швидко та виражені не дуже гостро. Особливе лікування не потрібно, симптоми проходять самостійно. Наслідками тривалої терапії можуть бути лейкопенія та агранулоцитоз. Через 2-5 тижнів можливі реакції з боку ЦНС, а саме енцефалопатія – для поліпшення стану використовують кортикостероїди.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Якщо одночасно з прийманням препарату вживати алкогольні напої, виникають дисульфірамоподібні симптоми. Левамізол варто обережно використовувати з лікарськими засобами, що впливають на кровотворення. Можлива взаємодія з кумариноподібними антикоагулянтами, фенітоїном, ліпофільними препаратами.

Передозування

Настає у разі приймання 600 мг левамізолу або більше. Симптоми: нудота, блювання, запаморочення, головний біль, сплутана свідомість, спазми, діарея, летаргія.

Умови зберігання

Левамізол потрібно тримати в сухому, недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці за температури не більше 25 градусів.

Редакторська група
Оновлено
28.03.2024
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Левамізол на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Левамізол - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 1
✅ Форма випуску Таблетки