Лаферомакс - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Супозиторії
Дозування: 1 млн МО
Виробник: ФЗ "Біофарма"
Loading ...
Форма випуску: Супозиторії
Дозування: 3 млн МО
Виробник: ФЗ "Біофарма"
Loading ...

Лаферомакс: інструкція з використання

Лаферомакс – це імуностимулятор, що належить до інтерферонів альфа-2b рекомбінантних. Відрізняється вираженою антивірусною, антипроліферативною та імуномодулювальною дією.

Діюча речовина препарату – інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини. У сполученні з токоферолу ацетатом і аскорбіновою кислотою він проявляє антивірусні властивості, чинить імуномодулювальну дію на Т- та В-лімфоцити, нормалізує вміст імуноглобуліну Е. Виробник – українська компанія, ТОВ «ФЗ „БІОФАРМА“».

Форми випуску

Лаферомакс доступний у вигляді супозиторіїв. Це свічки однорідної консистенції кулеподібної форми жовтувато-білого кольору. На Лаферомакс ціна залежить від концентрації активної речовини, інтерферону альфа-2b рекомбінантного людини, – 1 000 000 МО або 3 000 000 МО. До складу додають допоміжні інгредієнти – рафіновану соняшникову олію, токоферолу ацетат, натрію аскорбат, аскорбінову кислоту, твердий жир.

Показання до застосування препарату Лаферомакс

Свічки призначають тільки дорослим пацієнтам. Показання до застосування ліків:

  • папіломавірусні інфекції, зокрема гострокінцеві кондиломи, вульгарні бородавки;
  • урогенітальні змішані інфекції, які передаються статевим шляхом;
  • передпухлинні захворювання шийки матки.

Купити Лаферомакс можна в аптеці за наявності виписаного лікарем рецепта. Щоб уникнути небажаних побічних ефектів, викликаних самолікуванням, перед тим як застосовувати будь-які медикаменти, рекомендується порадитися з лікарем і ознайомитися з інструкцією від виробника.

Режим дозування

Визначається залежно від цілей лікування. Дозування таке:

  1. Папіломавірусні інфекції – ректально по 1 000 000 МО двічі на добу з перервою 12 годин. Курс складає 10 днів, у процесі контролюють стан пацієнта, проводять бактеріологічні, цитологічні дослідження.
  2. Урогенітальні, бактеріальні, вірусні інфекції – від 1 000 000 до 3 000 000 МО двічі на добу з перервою 12 годин протягом 10 діб.
  3. Передпухлинні захворювання шийки матки – 1 000 000 МО двічі на добу з 12-годинною перервою. Курс – 10 діб.

За потреби лікування можна повторити.

Протипоказання

Препарат не застосовують при підвищеній чутливості до активної речовини чи додаткових компонентів. Інші протипоказання:

  • дисфункція щитоподібної залози;
  • саркома Капоші з тяжкими вісцеральними порушеннями;
  • епілепсія та інші хвороби ЦНС;
  • цироз печінки, що супроводжується хронічним гепатитом чи після терапії імунодепресантами;
  • тяжкі серцево-судинні захворювання, порушення функцій нирок, печінки.

Не можна використовувати супозиторії за наявності аутоімунного гепатиту чи інших аутоімунних хвороб в анамнезі.

Особливості препарату Лаферомакс

Під час лікування не можна вживати алкоголь, перед призначенням важливо відстежувати функції щитоподібної залози, особливо рівень тиреотропного гормону.

До лікування та у процесі кожен пацієнт регулярно здає кров на розгорнутий аналіз із якісним дослідженням показників. Обов’язково – ретельний контроль рівня альбуміну в сироватці крові.

Під час терапії препаратом важливо стежити за тим, щоб організм отримував достатню кількість рідини.

Якщо виникають симптоми лихоманки, необхідно виключити інші причини.

Немає даних щодо застосування препарату під час вагітності та годування груддю.

Під час лікування слід бути обережним при керуванні автотранспортом або роботі з небезпечними механізмами через несприятливі ефекти з боку ЦНС.

Побічні дії

Практично всі побічні дії – середньої тяжкості або незначні, зникають після завершення лікування. Лікарський засіб майже не дає побічних дій при ректальному застосуванні, тоді як при парентеральному введенні є вірогідність появи грипоподібних симптомів. Для полегшення стану в таких випадках призначають парацетамол.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Лаферомакс слід використовувати обережно разом з анальгетиками, заспокійливими, седативними, снодійними ліками. Можлива взаємодія з теофіліном, амінофіліном та іншими препаратами, які метаболізуються шляхом окислення. Лікарський засіб не застосовують разом із хімієтерапевтичними препаратами через високий ризик розвитку токсичних ефектів. При одночасному застосуванні з зидовудином підвищується ризик розвитку нейтропенії.

Передозування

Випадків не зафіксовано. Щоб уникнути передозування, варто контролювати процес лікування.

Умови зберігання

Тримати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей і захищеному від світла місці при температурі 2-8 °C.

Якщо потрібно придбати даний препарат за прийнятними цінами чи знайти до препарату Лаферомакс аналоги, зверніться до мережі аптек «Бажаємо здоров'я» в Києві чи інших містах України. Тут представлені різноманітні імуностимулюючі засоби від провідних вітчизняних та світових виробників.

При необхідності завжди можна звернутися до фармацевтів за кваліфікованою допомогою та консультацією щодо вибору ефективних лікарських засобів та їх правильного використання.

Редакторська група
Оновлено
28.03.2024
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Лаферомакс на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Лаферомакс - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Супозиторії